Dita e Shën Valentinit në Paris

Description
Dita e Shën Valentinit në Paris është një kohë magjike për të festuar dashurinë dhe për të krijuar kujtime të paharrueshme me partnerin tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke shijuar një darkë romantike, duke eksploruar monumentet e qytetit, apo thjesht duke shëtitur dorë për dore, Parisi ofron mundësi të panumërta për një përvojë vërtet romantike.🥰

✈14 Shkurt | 2 Netë
👉 160€ personi
📍ibis Nogent-sur-Marne

Të përfshira në çmim:
✅ Bileta e avionit 8kg cante dore
✅ Akomodimi në hotel
✅ Shërbimi në hotel me mengjes
✅ Taksat Aeroportuale

🔔𝑶𝒇𝒆𝒓𝒕𝒂 ë𝒔𝒉𝒕ë 𝒎𝒐𝒎𝒆𝒏𝒕𝒂𝒍𝒆, 𝒂𝒏𝒅𝒂𝒋 𝒏𝒙𝒊𝒕𝒐𝒏𝒊 𝒑ë𝒓 𝒓𝒆𝒛𝒆𝒓𝒗𝒊𝒎𝒆!

📞Viber Për të marë ofertën tuaj na shkruani në këtë link:
📞Viber https://my.terra.marketing/r/1909680/Viber
📞Whatsapp +38649510515
✉ info@diamond-vector.com
🌐https://www.diamond-vector.com
Adresa: Rruga Remzi Ademi, pranë urës se gurit-Prizren

160.00

Date